*
*
Cos de cumparaturi (0)
  • 1
    Lista produse
  • 2
    Plasati comanda
  • 3
    Monitorizati livrarea
Ati selectat 0 produse
Total reducere
0 lei
Total de plata
0 lei
Inchide fereastra
Transportul prin curier rapid este GRATUIT oriunde in Romania pentru comenzi de peste 100 lei.
Drepturile de autor asupra întregului conţinut aparţin în totalitate BV Tools si nu se pot folosii sau copia fara acordul scris al proprietarului.
Cei care accesează acest site web au următoarele drepturi:
  • explorarea conţinutului sitului
  • reproducerea, traducerea sau utilizarea informaţiilor publicate, numai dupa obtinerea acordului scris al societatii BV Tools
  • inserarea în paginile proprii a unor legături către acest site web (atunci când legăturile sunt cuprinse în website-uri comerciale sau publicitare se va asigura deschiderea unei noi ferestre pentru vizualizarea sitului);
  • persoana care îşi bazează deciziile, acţiunile sau inacţiunea sa pe informaţiile conţinute în acest website îşi asumă răspunderea integrală pentru eventualele pierderi suferite;
Ne rezervam dreptul de refuza colaborarea cu clientii ce au un comportament neadecvat sau limbaj necivilizat (agresiv) sau au comenzi livrate refuzate.
Informaţii societate comercială şi date de contact:
  • BV Tools
  • Tel: 0769 / 4121.51
  • E-mail:

Newsletter

Garantii oferite de BV Tools

  •  
    CEL MAI BUN PREŢ
    pentru produse de innaltă calitate

    Cumparand de pe situl producatorului beneficiati de cele mai mici preturi deoarece nu platiti intermediari.

    Daca alegeti sa cumparati produsele noastre din plafaruri sau farmacii, platiti cu 30% pana la 100% mai mult.

  •  
    TRANSPORT GRATUIT
    la orice comandă peste 100 ron

    Simplu si comfortabil pentru dumneavoastra: toate comenzile sunt livrate prin curier rapid!

    Pentru comenzile de peste 100 RON, costul transportului este suportat integral de catre noi.

  •  
    SIGURANŢĂ MAXIMĂ
    plătiţi produsele la primire

    Aveti siguranta maxima la cumparaturi deoarece platiti doar in momentul in care primiti produsele!

  •  
    PREFERAT DE MII DE ROMANI
    8500
    de clienţi au slabit in ultimele 2 luni

Interviu cu Dr. Daniela Vasile

"Din dragoste pentru natura am ales sa folosesc terapiile naturiste si plantele in recastigarea sanatatii si a formei fizice."

Ce spun clientii nostrii

  •  
    Paula din Sighisoara
    Am cumparat produsele Farmecul Feminin si am slabit in 2 luni cam 10kg. Nu mai mananc seara iar dimineata fac 30 de minute de abdomene. 30 de minute pare mult pentru cine nu a mai facut, dar dupa ce treci de prima luna, este floare la ureche. Cred ca as fi slabit si daca nu as fi facut sport deloc, dar nu la fel de mult. Cu cativa ani in urma am mai facut abdomene de dimineata dar nu am reusit sa slabesc mai mult de 1.5kg pe aceeasi perioada. Deci produsele Farmecul Feminin ajuta cu siguranta!
  •  
    Roxy din Sinaia
    Sunt incantata de produsele Farmecul Feminin. Am slabit 8.5kg in 2 luni. Fiind perioada de vara, in weekend am fost cu sotul pe niste trasee montane din zona. S-ar putea ca si acest lucru sa fi avut un impact. Eventual mai tin o cura de slabire la iarna si va spun atunci care este eficienta acestor produse fara a face sport.
  •  
    Viorica din Dragasani
    Sunt maritata de 12 ani. Pasiunea a cam scazut intre timp. M-am gandit ca un vinovat poate sa fie si faptul ca m-am ingrasat cu 14kg dupa cele 3 nasteri. Am inceput sa iau comprimate si sa inlocuiesc masa de pranz cu fibre. La ultima "verificare" am dat jos 9kg dupa aproximativ 2 luni. Treburile au inceput sa se redreseze in pat asa ca nu mai sunt asa de disperata ca la inceput. Totusi o sa mai iau comprimate si fibre pana mai scad cel putin 2-3kg. Multumesc Farmecul Feminin!
  •  
    Ana din Cluj-Napoca
    După ce am născut am luat foarte multe kilograme în plus. La un moment dat am ajuns să nu mă mai încapă hainele pe care le avem şi a trebuit să-mi schimb garderoba. O prietenă mi-a recomandat gama de produse de la Farmecul Feminin şi am zis să încerc. Rezultatele au fost uluitoare, în 3 luni şi jumătate am slăbit 17 kg. Am folosit produsele Farmecul Feminin până mi-am recăpătat vechea siluetă şi am fost foarte mulţumită de efectele lor. Recomand tuturor femeilor care au trecut printr-o sarcină şi care au luat multe kilograme în urma acesteia.
    *Disclaimer: rezultatele reflectă experiența individuală a consumatorilor cu produsul nostru, iar rezultatele pot varia de la caz la caz.
  •  
    Lori din Calafat
    Acest produs chiar functioneaza! Am incercat pina acum foarte multe produse si nici unul nu a avut acest efect. Nu mai simt nevoia acuta de a manca in permanenta. Nu mai pot manca dulciuri si mancaruri grase. Am slabit fara efecte secundare.
  •  
    Rodica din Orastie
    Produsele Farmecul Feminin sunt foarte foarte bune!! Am reusit de slabesc 11.5kg in 3 luni!!! Acum iau o pauza pentru ca nu vreau sa exagerez. Astept o luna si pe urma voi da jos si restul de 4kg! Ma simt mult mai bine pentru ca am incredere in mine. Pana la urma obezitatea este o problema psihologica mai mult decat o problema de sanatate. Nu mai vreau sa ma ingras niciodata!
  •  
    Adina din Bucuresti
    Am încercat tot felul de diete, cure de slăbire, exerciţii pentru a slăbi. Eram o persoană obeză la 25 ani şi îmi doream să aflu cum să slăbesc şi cum să scap de celulită. Am aflat de la una din colegele mele care se confruntase cu aceeaşi problemă că folosea produsele Farmecul Feminin şi că a funcţionat. Slăbise mâncând şi am zis de ce să nu încerc şi eu. Rezultatul a fost surprinzător: am slăbit în aceste 2 luni, cât nu am reuşit în ultimii 2 ani cu alte diete. Sunt foarte mulţumită de produsele Farmecul Feminin!
    *Disclaimer: rezultatele reflectă experiența individuală a consumatorilor cu produsul nostru, iar rezultatele pot varia de la caz la caz.

Vezi toate recomandarile

Browser-ul dvs nu este suportat! Pentru a beneficia de o experiență cât mai bună va rugam sa faceti upgrade sau sa folositi alt browser!